Ferroli Yetkili Servisi

Ferroli Servisi alanında en üst kademede eğitim görmüş olan donanımlı ekibi ve teknolojinin son niteliklerine uygun olarak geliştirilmiş ekipmanları ile arızaların onarımı ve periyodik bakım işlemlerinde sıfır risk barındırmaktadır. Firmamız Ankara’nın tüm ilçelerine Kombi Bakım ve Servisi hizmetini; kaliteli hizmet ve konusunda uzman kombi teknisyenleriyle sizlere sunmaktadır.

Ferroli Servis firmamız yaptığı her bir çalışmasında tüketicisini düşünür, onları önemser. Hizmet sunumlarında her şeyden önce tüketici soru ve sorunları ile ilgilenir. Önce varsa eğer sorular yanıtlanır hizmet sonrasında başlatılır. Uzman ekibimiz sorunu yerinde görür, gereken tespiti yapar ve kullanıcı ancak onaylar ise işlem yapmaya başlar. Her zaman düşük fiyatlar ile en iyi hizmet sunulur. Firmamız uzman kadrosu ile kombilerinize yedek parça, bakım, montaj ve yerinde teknik servis hizmetleri vermektedir. Yerinde onarımı olmayan cihazlarınız uzman teknik ekibimiz tarafından atölyemize alınır, burada test cihazlarına bağlı olarak işlem yapılır ve ilk gün ki gibi çalışır durumda size teslim edilir. Ferroli Kombi Servisi olarak ilk hedefimiz müşteri memnuniyetidir. Kombi denince akla gelen ilk isimlerden biri olan Ferroli Kombi Servis firmamız birçok markaya kombi servisi hizmeti vermektedir. Kombi ve tüm yardımcı ekipmanlar ile ilgili olarak arıza tespit, bakım ve onarım işlemlerini firmamız güvencesi altında gerçekleştirmekteyiz. Kombileriniz her ne kadar çok kaliteli olarak üretilmiş ve siz de kombilerinizi oldukça özenli bir şekilde kullanıyor olsanız da; tüm kombiler gibi zamanla yıpranacaktır. Özellikle de düzenli olarak bakımı gerçekleşmeyen cihazlarınızın zamanla bakım hizmetine ihtiyaç duyması söz konusu olabilmektedir.

Keçiören Servisi  uzman kadrosu ile sizlere bakım hizmeti sunmaktadır. Keçiören Servis alanında en üst kademede eğitim görmüş olan donanımlı ekibi ve teknolojinin son niteliklerine uygun olarak geliştirilmiş ekipmanları ile arızaların onarımı ve periyodik bakım işlemlerinde sıfır risk barındırmaktadır. Firmamız Ankaranın tüm ilçelerine Kombi Bakım ve Servisi hizmetini; kaliteli hizmet ve konusunda uzman kombi teknisyenleriyle sizlere sunmaktadır. Kombilerin bakım ve onarım işlemlerinde uygulanması gerekmekte olan metotlar farklılık göstermektedir. Bacalı kombilerin çalışma mekanizmasına handikap oluşturabilecek pek çok etmen bulunmaktadır.

Keçiören Kombi Servisi ise bu noktada devreye girmektedir. Alanında uzman ve tecrübe sahibi kadrosu ile kombi bakım ve tamir işlemleri sırasında akla gelebilecek her ihtimali göz önünde bulundurup değerlendirmeye tabii tutarak teslim etmiş oldukları sonucu bütünüyle problemsiz olarak sunmaktadır. Kombi gibi büyük enerji harcayan cihazınızın düzenli olarak her sezon bakımı yaptırılmazsa çok kısa bir sürede sorunlarla karşı karşıya kalmak olasıdır. Kombiler, sıvı ve gaz yoğuşmalı sistemler olduklarından evlerimizde büyük tehlike arz etmektedirler. Havalandırmaları, borularının kalitesi, ateşleme bölmesinin temizliği, gaz vanalarının güvenilirliği gibi konularda gerekli eğitimleri almamış, tecrübesiz teknik servis elemanlarına hayatınızı teslim etmemelisiniz.